Team Brodnica

Fryzjerstwo Damskie

Aleksandra Choińska

Uśmiechnięta i energiczna pasjonatka fryzjerstwa. Od najmłodszych lat interesowała się stylizacją fryzur oraz modą. Z biegiem czasu rozwijała i poszerzała swoje umiejętności, odkrywając aspekty fryzjerstwa, które dawały jej najwięcej satysfakcji. Uwielbia upięcia oraz pielęgnację włosów.  Uważa, że podstawa każdego koloru czy pięknego upięcia jest zdrowy włos.  Podczas pracy jej priorytetem jest zdrowy włos i zadowolenie klienta. Nie boi się wyzwań, dlatego zawsze stawia sobie wyżej poprzeczkę i nieustannie dąży do perfekcji. Klasyka to podstawa ale czasem lubi zaszaleć z kolorem i cięciem.

Kinga Rucińska

Fryzjer to zawód dla wszystkich odważnych ludzi, którzy nie boją się być pomysłowi, kreatywni, a ponadto cenią w sobie niezależność oraz mają poczucie piękna i estetyki. Tym zdaniem Kinga wyraża siebie.

Gentleman Barber Shop

Sylwia Maciąg

Ceni w sobie precyzję w każdym nawet najmniejszym detalu. Jest uparta i wytrwale dąży do założonych sobie celów. Szuka rozwiązań, które w prosty sposób prowadzą do najlepszego efektu. Nieustannie poszukuje inspiracji podczas śledzenia nowych trendów.

Maciej Kowalkowski

W ciągu kilku miesięcy współpracy  z Gentleman Barber Shop wypracował swój unikalny styl i doskonałe wyczucie w strzyżeniach. Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach. W stylizacjach ceni klasykę i elegancję. Jest najwierniejszym kibicem piłki nożnej spośród wszystkich stylistów.

Kosmetyka upiększająca / Stylizacja rzęs

Justyna Pogorzelska

Od najmłodszych lat interesowała się wizażem i rozwijała w sobie tę pasję. Z biegiem czasu poszerzała i doskonaliła swoje umiejętności. Postawiła wszystko na jedną kartę i zmieniła całe swoje życie dla makijażu. Ceni klasykę i elegancję, ale nie ukrywa, że na bieżąco śledzi światowe trendy i jest otwarta na rozwiązania awangardowe. Praca to jej prawdziwa pasja, która pozwala spełniać jej własne marzenia, ale także jej klientek. Uwielbia wydobywać z kobiet ich ukryte piękno. Pragnie się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności. Pogodna i otwarta, uwielbiająca uśmiech zadowolonych klientek.

Stylizacja paznokci

Marta Zielińska

Marta specjalizuję się w manicurze i pedicurze. Swoim klientom pomagam zwiększyć  pewność siebie i atrakcyjność bo przecież to dłonie są wizytówką każdego z nas. Uwielbia tworzyć nowe wzory na paznokciach. Jest osobą kreatywną, pomysłową i dokładną.

Kinga Jarzembowska

Kinga z wykształcenia jest technikiem usług kosmetycznych. Zajmuje się stylizacją paznokci u dłoni oraz stóp. Aby sprostać oczekiwaniom klientów podnosi swoje kwalifikacje poprzez szkolenia, warsztaty i pokazy kosmetyczne. Stylizacja paznokci to jej pasja, w której odnajduje siebie. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, wspólnie z nim wybiera stylizacje, a jej zwieńczeniem są ręcznie malowane zdobienia.

Zacznij wpisać, czego szukasz i kliknij enter

Koszyk