Blog

Pomysły na Walentynkowy prezent dla Niej i dla Niego

Walentynki są szczególnym dniem w roku, dlatego prezent na tę okazję powinien być równie wyjątkowy. Specjalnie dla zakochanych przygotowaliśmy listę prezentów, które zadbają o włosy Twojej połówki i spowodują uśmiech na jej twarzy uśmiech! Pamiętajmy – walentynki to nie tylko gadżety w kształcie serca – to przede wszystkim coś co pokaże ukochanej/ukochanemu jak bardzo jest dla nas ważna/ważny i sprawi…

TOP 3 produkty do włosów polecane przez Anię

Jak większość kobiet tak i ja posiadam swoje ulubione kosmetyki do włosów. Dziś postanowiłam podzielić się swoimi doświadczeniami i wyłonić 3 kosmetyki do włosów, które najbardziej mnie zachwyciły i które pragnę polecić także innym kobietom. Wybierając najlepsze kosmetyki do włosów, wzięłam pod uwagę wszystkie kosmetyki, których używam w Akademii Wizerunku. Wyłoniłam spośród nich moje TOP 3!

Oferta ślubna 2020

Przyszła Panno Młoda! Wiemy, że marzysz o niezapomnianym ślubie i wyjątkowej ślubnej stylizacji. Specjalnie dla Ciebie nasze teamy stworzyły pakiety, które zapewnią Ci niepowtarzalny i olśniewający ślubny wizerunek.  Obiecujemy, że z naszą pomocą będziesz wyglądać zachwycająco i poczujesz się jeszcze bardziej piękna i pewna siebie. Zapoznaj się z naszą ofertą i kompleksowo przygotuj się do dnia ślubu. 

Zacznij wpisać, czego szukasz i kliknij enter

Koszyk