Posted in Porady

Zniszczone i suche włosy to problem wielu z nas. Ich regeneracja wymaga od nas przede wszystkim wiele cierpliwości.

Jak skutecznie zregenerować włosy? Klaudia w tym wpisie przybliży temat zniszczonych włosów i ich regeneracji. Zapraszamy do lektury!

Z jakiego powodu nasze włosy są zniszczone?

– rozjaśnianie włosów na własną rękę w domu,

– częste farbowanie włosów

– zły sposób rozszczesywania włosów – szarpanie

– chodzenie w turbanie oraz spanie w mokrych i związanych włosach

– używanie złych gumek do włosów lub jej zbyt mocne zaciskanie na włosach

– narażenie włosów na zbyt wysoką temperaturę tj. prostownica, suszarka, promienie słoneczne

 

Domowe sposoby na pielęgnacje

Bardzo ważną rolę podczas po umyciu włosów odgrywa odpowiednia odżywka lub maska. Rekomenduję dwukrotne umycie włosów szamponem, dokładne ich odsączenie ręcznikiem, a następnie nałożenie maski lub odżywki na MINIMUM 2 minuty, później dokładnie spłukać.

 

Salonowe sposoby na pielęgnacje

Pielęgnacja KERASILK – Jedwabiste rozwiązanie dla każdego typu włosów 

– Kerasilk control DE-FRIZZ

Ujarzmia puszące się włosy, podkreślając piękno ich naturalnej struktury, a to wszystko już w godzinę! Efekt po zabiegu utrzymuje się aż do 6 tygodni.

– Kuracja odbudowująca Kerasilk RECONSTRUCT

Zapewnia długotrwałą przemianę włosów w perfekcyjnie elastyczne i zdrowo wyglądające aż do 10 myć! Kuracja swoją skuteczność zawdzięcza recepturze: keratynie i HyaloveTM. Niesamowicie odżywcza!

– Kerasilk REPOWER Volume

Kuracja zwiększająca objętość KERASILK REPOWER zapewnia długotrwałą przemianę włosów. W efekcie są one  perfekcyjne wzmocnione i pogrubione. Tajemnicą kuracji jest jej skład: procapilTM* i   t- Flavanone. Rewelacyjnie pobudzająca!

– Kerasilk COLOR

Kuracja upiększająca kolor KERASILK COLOR zapewnia długotrwałą przemianę koloru włosów w piękny i błyszczący aż do 6 tygodni dłużej. Kuracja wzbogacona jest o KERATYNĘ I OLEJEK TAMANU. Zjawiskowo nabłyszczająca!

 

Zabieg KRIOTERAPII – 16 stopni

Zabieg ten odbudowuje zniszczone kosmyki oddziałując na nie zimnem. Ujemna temperatura domyka łuskę włosa przez co są ZDROWE, SILNE I BŁYSZCZĄCE

Efekt jest widoczny od razu po zabiegu!

 

Zapraszam na bezpłatne konsultacje – ocenię stan Twoich włosów i wybiorę odpowiedni zabieg, który pobudzi je do życia. W razie jakichkolwiek pytań – służę pomocą!

Klaudia

Zacznij wpisać, czego szukasz i kliknij enter

Koszyk