Posted in Q&A

Z pewnością słyszałaś już o krioterapii w kontekście ciała. Teraz czas na Twoje włosy! Krioterapia włosów to nowy zabieg,
który zmieni Twoje włosy nie do poznania. W tym wpisie Marcin odpowiada na wszystkie zadane przez Was pytania dotyczące tego zabiegu.

Czym jest krioterapia włosów?

Krioterapia to innymi słowy leczenie zimnem. W przypadku tej terapii stosuje się temperatury poniżej 0°C.  Leczenie zimnem ma na celu redukcje bólu, działanie przeciwzapalne oraz zmniejszenie obrzęków – dzieje się tak na wskutek zwiększenia prędkości krążenia krwi nawet do 4 razy.

Jak jest w przypadku włosów? Krioterapia dla włosów wykorzystuje zimno i chłód do tego, aby włosy odzyskały swój blask, były gładkie i zregenerowane.

Dla kogo jest ten zabieg?

Krioterapię włosów polecam szczególnie osobom, których kosmyki pozbawione są witalności i blasku, są zniszczone, a ponadto potrzebują dodatkowej ochrony.

Ponadto zabieg ten znacznie poprawia kondycje włosów na co dzień prostowanych przy użyciu wysokich temperatur, a także narażonych na słońce czy zanieczyszczenia (ogromny problem naszych czasów).

Zimno może zdziałać cuda!

W jaki sposób zimno naprawia włosy?

Zabieg ten „naprawia” zniszczone kosmyki oddziałując na nie zimnem. Ujemna temperatura sprawia, że składniki odżywcze są wtłaczane do włosów i mogą dzięki temu działać w ich głębokich warstwach.

Jakie efekty daje krioterapia włosów?

Kuracja zimnem daje prawdziwy efekt WOW – włosy w krótkim czasie odzyskują dawną świetność.
Są znacznie zdrowsze oraz mocniejsze. Co więcej, efekt kuracji widoczny jest od razu po zabiegu!

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu?

Nie istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu krioterapii włosów.

Jaka jest cena tej usługi?

Koszt tej usługi to 150 zł.

Zacznij wpisać, czego szukasz i kliknij enter

Koszyk